Lesprogramma

Manege Veldt is een grote accommodatie, gelegen op een mooie locatie in de Engewormer.

De manege is voorzien van een binnenbak onze hoofdrijbaan (20 x 60 meter), een 2de binnenbak onze bijbaan (20 x 40 meter) en een verlichte buitenbak (20 x 60 meter). Vanuit de gezellige kantine kunnen de activiteiten in de binnenbak goed bekeken worden.
Van maandag tot en met zondag worden er lessen verzorgd door gediplomeerde en deskundige instructeurs/trices.

Lesrooster

/tr>

Lesrooster          
dag tijd lessoort niveau leeftijd lesgever rijbaan
maandag   16.00 Groepsles Beginners jeugd Marijke hoofd
17.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Marijke hoofd
18.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Marijke hoofd
19.00 Groepsles Gevorderd jeugd Samantha hoofd
20.00 Groepsles Gevorderd volwassen Samantha hoofd
21.00
dinsdag 16.00 Groepsles Beginners jeugd Natasha hoofd
17.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Natasha hoofd
18.00 Groepsles Gevorderd jeugd Chantal hoofd
19.00 Groepsles Gevorderd jeugd Chantal hoofd
20.00 Groepsles Gevorderd volwassen Chantal hoofd
21.00 Borrelles Ver Gevorderd volwassen Grardus hoofd
 woensdag 14.00 Groepsles Beginners jeugd Natasha hoofd
15.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Natasha hoofd
16.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Natasha hoofd
17.00 Groepsles Gevorderd jeugd Chantal hoofd
18.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Roos hoofd
19.00 Groepsles Gevorderd jeugd Marijke hoofd
20.00 Groepsles Beginners volwassen Marijke hoofd
21.00 Borrelles Gevorderd volwassen Grardus hoofd
donderdag 10.00 Groepsles Vergevorderd volwassen Grardus hoofd
14.30 Schoolles Beginners jeugd Chantal hoofd
15.00 Groepsles Gevorderd (eigen pony) jeugd Natasha hoofd
16.00 Groepsles Beginners jeugd Natasha hoofd
17.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Natasha hoofd
18.00 Groepsles Gevorderd jeugd Chantal hoofd
19.00 Groepsles Gevorderd jeugd Chantal hoofd
20.00 Groepsles Gevorderd volwassen Chantal hoofd
21.00 Groepsles Vergevorderd volwassen Grardus hoofd
vrijdag 11.00 Instructeursles Vergevorderd volwassen Grardus hoofd
15.00 Groepsles Beginners jeugd Natasha hoofd
16.00 Groepsles Beginners jeugd Natasha hoofd
17.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Sabine hoofd
18.00 Groepsles/Themales Gevorderd jeugd Sabine hoofd
19.00 Groepsles Gevorderd jeugd Erna hoofd
20.00 Groepsles Gevorderd jeugd Erna hoofd
21.00 Groepsles Halfgevorderd volwassen Erna hoofd
zaterdag 9.00 Groeples Vergevorderd jeugd Roos hoofd
10.00 Groeples Gevorderd jeugd Roos hoofd
11.00 Groeples Halfgevorderd jeugd Roos hoofd
12.00 Groeples Beginners jeugd Roos hoofd
13.00 Groeples Beginners jeugd Tom hoofd
14.00 Groeples Beginners jeugd Tom hoofd
15.00 Groeples Halfgevorderd jeugd Tom hoofd
16.00 Groeples Gevorderd jeugd Tom hoofd
 zaterdag 10.00 Longeerles Beginners jeugd bij
10.30 Longeerless Beginners jeugd bij
11.00 Longeerles Beginners jeugd bij
12.00 Longeerles Beginners jeugd bij
12.30 Longeerles Beginners jeugd bij
13.00 Longeerles Beginners jeugd bij
14.00 Longeerles Beginners jeugd bij
14.30 Longeerles Beginners jeugd bij
15.00 Longeerles Beginners jeugd bij
 zondag 10.00 Vrijrijden jeugd Sabine hoofd
10.00 Peuter/Kleuter Beginners 2-8 jaar Sabine hoofd