Lesprogramma

Manege Veldt is een grote accommodatie, gelegen op een mooie locatie in de Engewormer.

De manege is voorzien van een binnenbak onze hoofdrijbaan (20 x 60 meter), een 2de binnenbak onze bijbaan (20 x 40 meter) en een verlichte buitenbak (20 x 60 meter). Vanuit de gezellige kantine kunnen de activiteiten in de binnenbak goed bekeken worden.
Van maandag tot en met zondag worden er lessen verzorgd door gediplomeerde en deskundige instructeurs/trices.

Lesrooster

Lesrooster
dag tijd lessoort niveau leeftijd lesgever rijbaan
15.00 Groepsles Instroom jeugd Tinka hoofd
maandag 16.00 Groepsles Beginners jeugd Tinka hoofd
17.00 Groepsles Beginners+ jeugd Tinka hoofd
18.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Roos hoofd
19.00 Groepsles Halfgevorderd+ jeugd Roos hoofd
20.00 Groepsles Halfgevorderd volwassen Roos hoofd
21.00 Groepsles Gevorderd volwassen Roos hoofd
dinsdag 15.00 Longeerles jeugd Sandra hoofd
16.00 Groepsles Beginners jeugd Sandra hoofd
17.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Sandra hoofd
18.00 Groepsles Halfgevorderd+ jeugd Chantal hoofd
19.00 Groepsles Gevorderd jeugd Chantal hoofd
20.00 Groepsles Gevorderd volwassen Chantal hoofd
21.00 Borrelles Gevorderd+ volwassen Grardus hoofd
woensdag 14.00 Groepsles Beginners jeugd Chantal hoofd
15.00 Groepsles Halfgevorderd+ jeugd Chantal hoofd
16.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Tinka hoofd
17.00 Groepsles Instroom jeugd Tinka hoofd
18.00 Groepsles Halfgevorderd+ jeugd Roos hoofd
19.00 Groepsles Gevorderd jeugd Marijke hoofd
20.00 Groepsles Halfgevorderd volwassen Marijke hoofd
21.00 Borrelles Gevorderd+ volwassen Grardus hoofd
 donderdag 14.00 hoofd
15.00
16.00 Groepsles Beginners jeugd Sandra hoofd
17.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Sandra hoofd
18.00 Groepsles Gevorderd+ jeugd Chantal hoofd
19.00 Groepsles Gevorderd+ jeugd Chantal hoofd
20.00 Groepsles Gevorderd volwassen Chantal hoofd
21.00 Borrelles Gevorderd+ volwassen Grardus hoofd
donderdag 15.30 Pensionles Gevorderd jeugd Chantal bij
vrijdag 15.00 Groepsles Instroom jeugd Tinka hoofd
16.00 Groepsles Beginners jeugd Tinka hoofd
17.00 Groepsles Beginners+ jeugd Sabine hoofd
18.00 Groepsles Halfgevorderd jeugd Sabine hoofd
19.00 Groepsles Halfgevorderd+ jeugd Roos hoofd
20.00 Groepsles Beginners 14+ 14 jaar en ouder Roos hoofd
21.00 Borrelles Gevorderd volwassen Grardus hoofd
zaterdag 9.00 Groeples Gevorderd+ jeugd Tom hoofd
10.00 Groeples Gevorderd jeugd Tom hoofd
11.00 Groeples Halfgevorderd jeugd Tom hoofd
12.00 Groeples Beginners jeugd Tom hoofd
13.00 Groeples Halfgevorderd jeugd Roos hoofd
14.00 Groeples Beginners+ jeugd Roos hoofd
15.00 Groeples Halfgevorderd+ jeugd Roos hoofd
16.00 Groeples Gevorderd+ jeugd Roos hoofd
 zaterdag 10.00 Longeerles Beginners jeugd bij
10.30 Longeerless Beginners jeugd bij
11.00 Longeerles Beginners jeugd bij
12.00 Longeerles Beginners jeugd bij
12.30 Longeerles Beginners jeugd bij
13.00 Longeerles Beginners jeugd bij
14.00 Longeerles Beginners jeugd bij
14.30 Longeerles Beginners jeugd bij
15.00 Longeerles Beginners jeugd bij
zondag 10.00 Instroomles Beginners jeugd Roos hoofd
11.00 Instroomles Beginners jeugd Roos hoofd
14.30 Vrij rijden Sabine hoofd